۱۶ اسفند سرویس "خرید تتر از ما" راه اندازی گردید

بخش خرید تتر در سایت DorPay.com راه اندازی گردید. از این پس شما میتوانید با کارتهای عضو شتاب علاوه بر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل و آیوتا، نسبت به خرید تتر اقدام نمایید.


۱۱ اسفند سرویس خرید آیوتا راه اندازی گردید

بخش خرید آیوتا در سایت DorPay.com راه اندازی گردید. از این پس شما میتوانید با کارتهای عضو شتاب علاوه بر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و ریپل، نسبت به تهیه آیوتا اقدام نمایید.


۳۰ دی رای گیری درباره افزودن سرویس خرید و فروش یک ارز جدید

همانطوریکه میدانید هم اکنون سرویسهای خرید و فروش بیت کوین، لایت کوین، ایتریوم و ریپل در سایت DorPay.com ارائه میشود.بنظر شما در گام بعدی، سرویس خرید و فروش کدامیک از ارزهای زیر را به سایت DorPay.com ... بیشتر »

۱۴ دی سرویس خرید ریپل راه اندازی گردید

بخش خرید ریپل در سایت DorPay.com راه اندازی گردید. از این پس شما میتوانید با کارتهای عضو شتاب علاوه بر بیت کوین، ایتریوم و لایت کوین، نسبت به تهیه ریپل موردنیاز اقدام نمایید.


۹ دی سرویس خرید لایت کوین راه اندازی گردید

بخش خرید لایت کوین در سایت DorPay.com راه اندازی گردید. از این پس شما میتوانید با کارتهای عضو شتاب علاوه بر بیت کوین و ایتریوم، نسبت به تهیه لایت کوین موردنیاز اقدام نمایید.


۱ آبان سرویس خرید ایتریوم راه اندازی گردید

بخش خرید ایتریوم در سایت DorPay.com راه اندازی گردید. از این پس شما میتوانید با کارتهای عضو شتاب علاوه بر بیت کوین، نسبت به تهیه ایتریوم موردنیاز اقدام نمایید.


۲۸ مهر سرویس خرید بیت کوین راه اندازی گردید

بخش خرید بیت کوین در سایت DorPay.com راه اندازی گردید. از این پس شما میتوانید با کارتهای عضو شتاب نسبت به تهیه بیت کوین موردنیاز اقدام نمایید.


۷ مهر نسخه فارسی وبمانی

با پیگیریهای سایت DorPay.ir نماینده رسمی وبمانی در ایران و موافقت شرکت وبمانی، از امروز پروژه فارسی سازی سایت وبمانی کلید خورد. در این پروژه، کلیه مراحل ترجمه متون و کنترل و نظارت بر پیاده سازی بخش ... بیشتر »